Вход

Регистрация
Главная
 
Туристическое агентство"Чернобыльвнешсервис" 
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [110]
Мини-чат
Наш опрос
Какой отдых Вам по нраву?
Всего ответов: 50
Главная » Статьи » Мои статьи

STUDY IN POLAND
STUDY IN POLAND

• Польща, найбільша країна серед нових членів Європейського Союзу – це країна молодих: половина її громадян – молоді люди віком до 35 років. З 38 мільйонів жителів Польщі 2 мільйони становлять студенти.

• Польський освітній ринок - це ринок, який характеризується одними з найбільш динамічних показників росту в Європі протягом останніх років. Кількість освітніх установ зросла в чотири рази, а кількість студентів збільшилась вп’ятеро! Кожного року майже півмільйона молодих людей розпочинають навчання у вищих учбових закладах.

• Ще одним польським феноменом є значна частка в освітньому ринку приватних учбових закладів. По цьому показнику Польщу можна порівняти з США. На сьогоднішній день в Польщі функціонує 310 приватних вузів. Кількість державних вузів – 138. Завдяки такому високому рівню конкуренції, вартість навчання в вузах Польщі нижча, ніж в інших європейських державах. Польська традиція вищої освіти сягає XIV століття. Ягеллонський університет в Кракові був заснований в 1364 році, і є одним з найстаріших університетів в нашій частині Європи. Великі польські науковці, такі як Микола Копернік і Марія Кюрі-Склодовська, прах якої спочиває в паризькому Пантеоні – це вчені, вклад в науку яких є гордістю всього людства.

• Сучасні польські вузи продовжують славетні традиції своїх попередників. Варшавський університет займає перше місце в рейтингу IT Top Coder, випереджаючи навіть Массачусетський технологічний інститут (Massachusetts Institute of Technology). Представник Польщі займає перше місце в індивідуальному рейтингу Top Coder.
• В історичному і культурному аспекті Польща – природний міст, який з’єднує Західну Європу з країнами Східної Європи. Навчання в Польщі дозволяє дізнатись, як ці дві культури змішуються між собою і впливають одна на одну.
• Навчання в Польщі – також ідеальна нагода пізнати багату культуру нашого краю, відвідати велику кількість чудових пам’яток культури і архітектури, пізнати незайману природу і – посмакувати стравами польської кухні. Метою проекту «Навчання в Польщі» (Study in Poland ) є просування польських вузів закордоном. Проект започаткувала CRASP (Конференція Ректорів Вищих Шкіл Польщі) і Освітній Фонд «Перспективи».
  До зустрічі в Польщі!
Категория: Мои статьи | Добавил: chvs (01.10.2008)
Просмотров: 791 | Рейтинг: 4.0/1 |
Всего комментариев: 0
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

Статистика

Ведущая компания Славутичской городской общественной организации "Туристический кластер - Славутич" ООО "Чернобыльвнешсервис",награждена Дипломом лауреата профессионального всеукраинского конкурса "Звезды Украинского туризма 2004" в номинации "Лучший турагент" 2018